Informace o nás

Jsme amatérský sportovní tým z Brna, ve kterém se sdružují přátelé, které, jak uvádíme i v záhlaví našeho webu, spojuje i to, že rádi sportují. Náš tým, respektive jeho jednotliví členové, se zaměřuje zejména na sportovní zápolení na poli běhu, cyklistiky a běžeckého lyžování, které většina z členů našeho týmu považuje za základ a smysl našeho fyzického snažení. Cílem nás všech je se zdokonalit v těchto pohybových aktivitách natolik, abychom si závody, které příjdou užili. Rozhodli jsme se využít tuto cestu k tomu, abychom se prostřednictvím našich stránek podělili s Vámi, zejména o naše sportovní zážitky, ale i zážitky kulturně-společenské, které bezprostředně souvisejí s cestováním za závody, kterých se členové našeho týmu, ať už společně, či samostatně účastní. 

Budete-li mít zájem a chuť, jsme otevřený tým a nebráníme se případnému rozšíření našich řad.

Historie projektu

Na počátku, tak jak to bývá, bylo slovo. V našem případě jsme si dali s kolegou a zakládajícím členem týmu Libíkem, na podzim roku 2009 slovo, že si splníme sen a střihneme si naši první Jizerskou. Tak se i stalo a první ryzí zážitek, plný potu, expresivních výrazů, bolesti a sebepřekonání, byl na světě, o čemž mimo jiné svědčí i naše první pozávodní video.

Naši uživatelé

Tyto webové stránky jsou koncipovány zejména směrem k našim členům a kamarádům, ale i všem, kteří se zajímají zejména o amatérské závodění v mtb cyklistice, běhání a běžeckém lyžování, kterým můžeme takto na jednom místě zprostředkovat naše zážitky, poznatky a zkušenosti. Samozřejmě jsme otevřenou skupinou kamarádů sportovců, kteří se takto sdružili za účelem větší zábavy a umocnění společných zážitků z týmového zápolení v rámci jednotlivých závodu, jichž se účastníme. Věřte, že je nezaměnitelné a nenahraditelné, když závodíte v něčem společně jako jeden tým, například v rámci štafetových závodů. Proto jsme se i zúčastnili dne 24. 8. 2013 "Vysokohorského duatlonu o cenu Žiarskej chaty" v Roháčích na Slovensku, kde jsme bojovali o umístění v hlavní kategorii jako družstvo.

Proto sdělujeme, prostřednictvím tohoto webového rozhraní, že budeme rádi, budete-li se chtít k nám připojit. Jediným předpokladem je Vaše vůle chtít se stát naším členem doprovázená ochotou pořídit si na vlastní náklady u brněnské společnosti atexsport (kde již máme zpracovány vizualizace dresů) naši týmovou sportovní výbavu na sport (resp. sporty), který byste chtěli v rámci a pod hlavičkou našeho týmu provozovat. Vizualizace dresů, ve kterých závodíme, naleznete v sekci "O nás" v podsekci "Logo a dresy".  

Budeme také velice poctěni tím, když budete reagovat na naše snažení jak na poli sportovním, tak i na poli tvorby těchto stránek, svými komentáři a podněty. Můžete nás kontaktovat na emailech, případně mobilních telefonech, které jsou uvedeny v sekci "kontakty". Budeme se je snažit přetavit v konkrétní vylepšení.

Těšíme se na Vaši participaci s tvorbou našeho projektu,

BORCI zdar!

Štítky

Nebyly nalezeny žádné štítky.

Kontakt

BORCI zdar! Kopečná 14, 602 00 Brno +420 602 561 123
+420 776 185 324
holanek.akholub@centrum.cz; hlavac.akholub@centrum.cz